Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73WL6R100F
Permintaan Quote
Melayu
5711982Image 73WL6R100F.CTS Electronic Components
73WL6R100F
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    73WL6R100F
  • Penerangan
    RES 0.1 OHM 1% 1W 2010 WIDE
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
  • Siri
    73WLx
  • Mod panel
    100 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Pakej / Kes
    Wide 2010 (5025 Metric), 1020
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • Penerangan terperinci
    100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film