Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73WL7R180F
Permintaan Quote
Melayu
1905281Image 73WL7R180F.CTS Electronic Components
73WL7R180F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    73WL7R180F
  • Penerangan
    RES 0.18 OHM 1% 2W 2512 WIDE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
  • Siri
    73WLx
  • Mod panel
    180 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    180 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film