Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 741C083272J
Permintaan Quote
Melayu
5433953Image 741C083272J.CTS Electronic Components
741C083272J
  • Nombor Bahagian
    741C083272J
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Rintangan (ohm)
    2.7k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Pakej / Kes
    0804, Concave, Long Side Terminals
  • Nama lain
    741C083272JTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.020" (0.50mm)
  • Penerangan terperinci
    2.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals
  • litar Jenis
    Isolated
  • aplikasi
741C083272JP
741C083272JP
Penerangan: RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804