Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 741X08322R0FP
Permintaan Quote
Melayu
6058791Image 741X08322R0FP.CTS Electronic Components
741X08322R0FP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    741X08322R0FP
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Rintangan (ohm)
    22
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Pakej / Kes
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Penerangan terperinci
    22 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals