Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 742C0831240FP
Permintaan Quote
Melayu
744183Image 742C0831240FP.CTS Electronic Components
742C0831240FP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    742C0831240FP
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 124 OHM 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    742
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    124
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    124 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals