Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 744C083563JP
Permintaan Quote
Melayu
4164851Image 744C083563JP.CTS Electronic Components
744C083563JP
Dalam stok
8000+
  • Nombor Bahagian
    744C083563JP
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2012
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
  • Rintangan (ohm)
    56k
  • Power Per Element
    125mW
  • Nama lain
    744C083563JPTR
    744C083563JPTR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    56k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals