Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 745C102472JP
Permintaan Quote
Melayu
292506Image 745C102472JP.CTS Electronic Components
745C102472JP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    745C102472JP
  • Penerangan
    RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
  • Siri
    745
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    4.7k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Nama lain
    745C102472JP-ND
    745C102472JPTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    8
  • Bilangan Pins
    10
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals