Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 752101512GP
Permintaan Quote
Melayu
328128
752101512GP
  • Nombor Bahagian
    752101512GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 9 RES 5.1K OHM 10SRT
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
  • Rintangan (ohm)
    5.1k
  • Power Per Element
    80mW
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    9
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Penerangan terperinci
    5.1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT