Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 752103121GP
Permintaan Quote
Melayu
752103121GP
  • Nombor Bahagian
    752103121GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 5 RES 120 OHM 10SRT
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
  • Rintangan (ohm)
    120
  • Power Per Element
    160mW
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    5
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Penerangan terperinci
    120 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
  • litar Jenis
    Isolated
  • aplikasi
752103102G
752103102G
Penerangan: RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SRT