Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 752123101GP
Permintaan Quote
Melayu
2120884Image 752123101GP.CTS Electronic Components
752123101GP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    752123101GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SRT
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
  • Siri
    752
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    100
  • Power Per Element
    160mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    12-SRT
  • Nama lain
    752-123-100PBK
    752123101GPB
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    6
  • Bilangan Pins
    12
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Penerangan terperinci
    100 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT
  • litar Jenis
    Isolated
  • aplikasi
752123103GP
752123103GP
Penerangan: RES ARRAY 6 RES 10K OHM 12SRT
Pengilang: CTS Electronic Components
752123103G
752123103G
752123101GPTR7
752123101GPTR7
Penerangan: RES ARRAY 6 RES 100 OHM 12SRT