Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 752201221GPTR13
Permintaan Quote
Melayu
752201221GPTR13
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    752201221GPTR13
  • Penerangan
    RES ARRAY 18 RES 220 OHM 20DRT
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
  • Rintangan (ohm)
    220
  • Power Per Element
    80mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    20-DRT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    18
  • Bilangan Pins
    20
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Penerangan terperinci
    220 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT