Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 753181472GP
Permintaan Quote
Melayu
1215591Image 753181472GP.CTS Electronic Components
753181472GP
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    753181472GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 16 RES 4.7K OHM 18DRT
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
  • Rintangan (ohm)
    4.7k
  • Power Per Element
    40mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    18-DRT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    16
  • Bilangan Pins
    18
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT