Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 753201102GPTR7
Permintaan Quote
Melayu
766073
753201102GPTR7
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    753201102GPTR7
  • Penerangan
    RES ARRAY 18 RES 1K OHM 20DRT
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
  • Rintangan (ohm)
    1k
  • Power Per Element
    40mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    20-DRT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    18
  • Bilangan Pins
    20
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Penerangan terperinci
    1k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT