Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 766161203GP
Permintaan Quote
Melayu
766161203GP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    766161203GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 15 RES 20K OHM 16SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
  • Siri
    766
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    20k
  • Power Per Element
    80mW
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Nama lain
    766-161-R20KP
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    15
  • Bilangan Pins
    16
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • Penerangan terperinci
    20k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • litar Jenis
    Bussed
  • aplikasi
766161202GP
766161202GP
Penerangan: RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC
Pengilang: CTS Electronic Components
766161203GPTR7
766161203GPTR7
Penerangan: RES ARRAY 15 RES 20K OHM 16SOIC
766161203G
766161203G
Penerangan: RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC
766161203GPTR13
766161203GPTR13
Penerangan: RES ARRAY 15 RES 22 OHM 16SOIC