Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 766161823GP
Permintaan Quote
Melayu
766161823GP
Dalam stok
833+
  • Nombor Bahagian
    766161823GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
  • Rintangan (ohm)
    82k
  • Power Per Element
    80mW
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    15
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • Penerangan terperinci
    82k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • litar Jenis
    Bussed
  • aplikasi
766161821G
766161821G
Penerangan: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC