Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 766163181GP
Permintaan Quote
Melayu
119270
766163181GP
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    766163181GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
  • Rintangan (ohm)
    180
  • Power Per Element
    160mW
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Nama lain
    766-163-R180P
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    8
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • Penerangan terperinci
    180 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)