Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 767141220GP
Permintaan Quote
Melayu
851136Image 767141220GP.CTS Electronic Components
767141220GP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1008+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    767141220GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 13 RES 22 OHM 14SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
  • Siri
    767
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    22
  • Power Per Element
    100mW
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    13
  • Bilangan Pins
    14
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • Penerangan terperinci
    22 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • litar Jenis
    Bussed
  • aplikasi
767141221G
767141221G
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC