Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 767143824GP
Permintaan Quote
Melayu
3981741Image 767143824GP.CTS Electronic Components
767143824GP
  • Nombor Bahagian
    767143824GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
  • Rintangan (ohm)
    820k
  • Power Per Element
    200mW
  • Pakej / Kes
    14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    7
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • Penerangan terperinci
    820k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)