Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 767161271GP
Permintaan Quote
Melayu
6908865Image 767161271GP.CTS Electronic Components
767161271GP
Dalam stok
1032+
  • Nombor Bahagian
    767161271GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Rintangan (ohm)
    270
  • Power Per Element
    100mW
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    15
  • Bilangan Pins
    16
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • Penerangan terperinci
    270 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)