Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 767161510GP
Permintaan Quote
Melayu
3550779Image 767161510GP.CTS Electronic Components
767161510GP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1032+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    767161510GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Siri
    767
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    51
  • Power Per Element
    100mW
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Nama lain
    767-161-R51P
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    15
  • Bilangan Pins
    16
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • Penerangan terperinci
    51 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • litar Jenis
    Bussed
  • aplikasi
767161473G
767161473G
Penerangan: RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC