Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 768141684GP
Permintaan Quote
Melayu
883890Image 768141684GP.CTS Electronic Components
768141684GP
Dalam stok
1008+
  • Nombor Bahagian
    768141684GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 13 RES 680K OHM 14SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
  • Rintangan (ohm)
    680k
  • Power Per Element
    100mW
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    13
  • Bilangan Pins
    14
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Penerangan terperinci
    680k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • litar Jenis
    Bussed
  • aplikasi
768141820G
768141820G
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC
Pengilang: CTS Electronic Components
768141681GP
768141681GP
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 680 OHM 14SOIC
768141682GPTR13
768141682GPTR13
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 680K OHM 14SOIC