Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 768163392GP
Permintaan Quote
Melayu
4012507Image 768163392GP.CTS Electronic Components
768163392GP
Dalam stok
1032+
  • Nombor Bahagian
    768163392GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Rintangan (ohm)
    3.9k
  • Power Per Element
    200mW
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    8
  • Bilangan Pins
    16
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Penerangan terperinci
    3.9k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • litar Jenis
    Isolated
  • aplikasi
768163470G
768163470G
Penerangan: RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC