Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > ATS135SM-1
Permintaan Quote
Melayu
4019904Image ATS135SM-1.CTS Electronic Components
ATS135SM-1
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ATS135SM-1
  • Penerangan
    CRYSTAL 13.5000MHZ 20PF SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
  • Siri
    ATS-SM
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    HC-49/US
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • beban kemuatan
    20pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.169" (4.30mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±30ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    13.5MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    40 Ohms
  • Penerangan terperinci
    13.5MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
ATS130BSM-1
ATS130BSM-1
Penerangan: CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
Pengilang: CTS Electronic Components
ATS135
ATS135
Penerangan: CRYSTAL 13.5000MHZ 20PF T/H