Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > LP111F23IDT
Permintaan Quote
Melayu
LP111F23IDT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LP111F23IDT
  • Penerangan
    CRYSTAL 11.059200MHZ SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
  • Siri
    ATSSMLP
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    HC-49/US
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • beban kemuatan
    18pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.126" (3.20mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±30ppm
  • kekerapan
    11.0592MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    60 Ohms
  • Penerangan terperinci
    11.0592MHz ±20ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US