Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > TFPMN2P32K7680R
Permintaan Quote
Melayu
TFPMN2P32K7680R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TFPMN2P32K7680R
  • Penerangan
    CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    kHz Crystal (Tuning Fork)
  • Saiz / Dimensi
    0.272" L x 0.055" W (6.90mm x 1.40mm)
  • Siri
    TFPMN
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    4-SMD, Flat Leads
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • beban kemuatan
    12.5pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
  • kekerapan
    32.768kHz
  • Penerangan terperinci
    32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 4-SMD, Flat Leads