Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Thermal - termoelektrik, Modul Peltier > CP603395H
Permintaan Quote
Melayu
4924937Image CP603395H.CUI, Inc.
CP603395H
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CP603395H
  • Penerangan
    PELTIER, 30 X 30 X 3.95 MM, 6 A,
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    8.8V
  • Siri
    CP60H
  • Mod panel
    1.25 Ohms
  • Qmax @ Th
    31.1W @ 27°C
  • Rangka L x W x H
    30.00mm x 30.00mm x 3.95mm
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    80°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
  • Penerangan terperinci
    Peltier Module 30.00mm x 30.00mm x 3.95mm 31.1W @ 27°C 6.0A 80°C
  • Delta Tmax @ Th
    70°C @ 27°C
  • Semasa - Max
    6.0A