Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > VOF-15B-S5
Permintaan Quote
Melayu
1173347Image VOF-15B-S5.CUI, Inc.
VOF-15B-S5
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VOF-15B-S5
  • Penerangan
    AC DC CONVERTER 5V 15W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    2.33" L x 1.67" W x 0.90" H (59.2mm x 42.3mm x 22.9mm)
  • Siri
    VOF-15B
  • Kuasa (Watt)
    15W
  • Pakej / Kes
    4-DIP Module
  • Nama lain
    VOF-15B-S5-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Peraturan beban
    ±1%
  • Peraturan Line
    ±0.5%
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OVP, SCP
  • kecekapan
    81.37%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.8A