Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > VOF-20B-S24
Permintaan Quote
Melayu
6235771Image VOF-20B-S24.CUI, Inc.
VOF-20B-S24
  • Nombor Bahagian
    VOF-20B-S24
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 24V 20W
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Saiz / Dimensi
    2.33" L x 1.67" W x 0.90" H (59.2mm x 42.3mm x 22.9mm)
  • Siri
    VOF-20B
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • Pakej / Kes
    4-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Peraturan beban
    ±1%
  • Peraturan Line
    ±0.5%
  • ciri-ciri
    DC Input Capable, Universal Input
  • kecekapan
    86.06%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 850mA 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    850mA