Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > VOF-225A-24
Permintaan Quote
Melayu
1320445Image VOF-225A-24.CUI, Inc.
VOF-225A-24
  • Nombor Bahagian
    VOF-225A-24
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 24V 120W/225W
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    80 ~ 264 VAC
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
  • Siri
    VOF-225A
  • Kuasa (Watt)
    120W (225W Forced Air)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Beban minimum yang diperlukan
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
  • kecekapan
    93%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 9.38A 80 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    9.38A