Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub, D berbentuk Penyambung - Perumahan > 2DA31P-F0
Permintaan Quote
Melayu
2DA31P-F0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2DA31P-F0
  • Penerangan
    MICRO DD 31POS PIN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A) Double Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Shell Selesai Ketebalan
  • Siri
    Micro, 2D
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    2DA-31PF0
    2DA31PF0
    I2DA-31PF0
    I2DA-31PF0-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    31
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Cycles mengawan
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
  • Penerangan terperinci
    Plug for Male Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 31 Position