Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 2DB-52PF171
Permintaan Quote
Melayu
215085
2DB-52PF171
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2DB-52PF171
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 52POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B) Double Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Siri
    Micro, 2D
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    52
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
  • flange Ciri
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    52 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A