Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling - Perumahan > APD-4CS51-S
Permintaan Quote
Melayu
APD-4CS51-S
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
120+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APD-4CS51-S
  • Penerangan
    CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT
  • Model ECAD
  • Jenis
    For Female Sockets
  • perisai
    Unshielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
  • Bahan Shell
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Shell Selesai
  • Siri
    APD 51-Way
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    APD4CS51S
  • orientasi
    4
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    51
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
  • Perlindungan Ingress
    IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • termasuk
    3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring
  • Warna perumahan
    Purple
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    51 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount