Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAM15SA191A197
Permintaan Quote
Melayu
DAM15SA191A197
  • Nombor Bahagian
    DAM15SA191A197
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Siri
    D*M
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Thermoplastic
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A