Permintaan Quote
Melayu
DAMA15SA183F0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DAMA15SA183F0
  • Penerangan
    DSUB 15 F CRIMP G
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Shell saiz, penyambung Layout
    1 (DE, E) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Shell Selesai Ketebalan
  • Siri
    D*MA
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDAMA15SA183F0
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    15
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Cycles mengawan
    200
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Thermoplastic
  • Penerangan terperinci
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position