Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub, D berbentuk Penyambung - Perumahan > DAMAM-15S-F0
Permintaan Quote
Melayu
DAMAM-15S-F0
  • Nombor Bahagian
    DAMAM-15S-F0
  • Penerangan
    CONN DSUB RCPT 15POS HSG
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Shell saiz, penyambung Layout
    1 (DE, E) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Shell Selesai Ketebalan
  • Siri
    24308-Style, D*MAM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    DAMAM15SF0
    IDAMAM15SF0
    IDAMAM15SF0-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    15
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Cycles mengawan
    500
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Thermoplastic
  • Penerangan terperinci
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position