Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAMAM26PNM
Permintaan Quote
Melayu
DAMAM26PNM
  • Nombor Bahagian
    DAMAM26PNM
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Siri
    24308-Style, D*MAM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDAMAM26PNM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    26
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Penerangan terperinci
    26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Style penyambung
    D-Sub, High Density
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
DAMAM26PNMBK52
DAMAM26PNMBK52
Penerangan: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT