Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAMAR15PK52
Permintaan Quote
Melayu
DAMAR15PK52
  • Nombor Bahagian
    DAMAR15PK52
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Gold Plated
  • Siri
    D*MA
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDAMAR15PK52
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A