Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAMAY15SA101
Permintaan Quote
Melayu
DAMAY15SA101
  • Nombor Bahagian
    DAMAY15SA101
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Siri
    D*MA
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDAMAY15SA101
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A