Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAME15PNMB
Permintaan Quote
Melayu
882317
DAME15PNMB
  • Nombor Bahagian
    DAME15PNMB
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    Copper Alloy
  • voltan
    20-28 AWG
  • Atribut jenis
  • penamatan
    Solder Cup
  • menyusun Arah
    Signal
  • Shell Saiz - Insert (Convert Dari)
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Siri
    MIL-DTL-24308, D*M
  • Rosh Status
    Bulk
  • Pitch - Penyambung
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    DAME15PNMB
  • Panjang - Threaded Bahagian bawah Ketua
  • ciri-ciri
  • berkembang Penerangan
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Rating Semasa (Per Contact)
    Cable Side (4-40)
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Borang hubungan
    2 (DA, A)
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Gold
  • penyambung Penggunaan
    D-Sub
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • warna
    Black
  • Pembukaan kabel
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Diameter kabel
    50µin (1.27µm)
  • Jarak Backset
    Machined
DAME15PNM
DAME15PNM
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT