Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAMM-15P-S
Permintaan Quote
Melayu
DAMM-15P-S
  • Nombor Bahagian
    DAMM-15P-S
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    DAMM15PS
    IDAMM15PS
    IDAMM15PS-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • ciri-ciri
    Mounting Brackets
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A