Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAMM15PNMBK52
Permintaan Quote
Melayu
DAMM15PNMBK52
  • Nombor Bahagian
    DAMM15PNMBK52
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Gold Plated
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A