Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DAMMF15SF179A
Permintaan Quote
Melayu
DAMMF15SF179A
  • Nombor Bahagian
    DAMMF15SF179A
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Wire Wrap
  • Shell saiz, penyambung Layout
    2 (DA, A)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Penerangan terperinci
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A