Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBM25SSA197
Permintaan Quote
Melayu
DBM25SSA197
  • Nombor Bahagian
    DBM25SSA197
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • penamatan
    Solder
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Siri
    D*M
  • Nama lain
    IDBM25SSA197
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A