Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMA44PMNMBK52
Permintaan Quote
Melayu
DBMA44PMNMBK52
  • Nombor Bahagian
    DBMA44PMNMBK52
  • Penerangan
    DSUB 44 M PCB STR NMB GOLD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    Copper Alloy
  • voltan
    22-28 AWG
  • Atribut jenis
  • penamatan
    Crimp
  • menyusun Arah
    Signal
  • Shell Saiz - Insert (Convert Dari)
    Brass, Gold Plated
  • Siri
    MIL-DTL-24308, D*MA
  • Rosh Status
    Bulk
  • Pitch - Penyambung
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    44
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
    12 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    DBMA44PMNMBK52
  • Panjang - Threaded Bahagian bawah Ketua
  • ciri-ciri
  • berkembang Penerangan
    44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Crimp
  • Penerangan
    DSUB 44 M PCB STR NMB GOLD
  • Rating Semasa (Per Contact)
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Rating Semasa
    7.5A