Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub, D berbentuk Penyambung - Perumahan > DBMAK25SF0
Permintaan Quote
Melayu
DBMAK25SF0
  • Nombor Bahagian
    DBMAK25SF0
  • Penerangan
    DSUB 25 F CRIMP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Shell Selesai Ketebalan
  • Siri
    D*MA
  • Nama lain
    IDBMAK25SF0
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    25
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Cycles mengawan
    200
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Thermoplastic
  • Penerangan terperinci
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position