Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMAY25PK87
Permintaan Quote
Melayu
DBMAY25PK87
  • Nombor Bahagian
    DBMAY25PK87
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    20-28 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Siri
    D*MA
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDBMAY25PK87
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A