Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBME17X2SJ
Permintaan Quote
Melayu
DBME17X2SJ
  • Nombor Bahagian
    DBME17X2SJ
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B) - 17W2
  • Shell Bahan Kemasan
  • Siri
    Combo D®, D*M
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    17 (15 + 2 Coax)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    17 (15 + 2 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A, 7.5A