Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMM13W3PA
Permintaan Quote
Melayu
408183
DBMM13W3PA
  • Nombor Bahagian
    DBMM13W3PA
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B) - 13C3, 13W3
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDBMM13W3PA
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    13 (10 + 3 Coax or Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A