Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMMF21W1S
Permintaan Quote
Melayu
DBMMF21W1S
  • Nombor Bahagian
    DBMMF21W1S
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    8-26 AWG
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B) - 21W1
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDBMMF21W1S
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    21 (20 + 1 Coax or Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    21 (20 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A