Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMMP21W1SH
Permintaan Quote
Melayu
DBMMP21W1SH
  • Nombor Bahagian
    DBMMP21W1SH
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B) - 21W1
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    21 (20 + 1 Coax or Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Mounting Brackets, Shielded
  • Penerangan terperinci
    21 (20 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A